×

blog

BİLGİLERİNİZİ GİRİN

ASANSÖRLÜ PROJEKTÖR DİREĞİ

Asansör Mekanizmalı Projektör Direkleri, 10-100 metre arasında istenilen boyda, düzlemsel veya dairesel sistemli imal edilebilmektedir.

Kavşaklar, park yerleri, havaalanları, şehir meydanları, spor sahaları, açık alanlar, fabrikalar, stadyumlar vb. yerlerin aydınlatılmasında kullanılan galvanizli poligon asansörlü projektör direği müşteri talebine göre istenilen yükseklikte üretilmektedir. Projektörlerin bağlı olduğu platformu zeminden direk tepesine yükseltip indirmeye yarayan elektrikli asansör sistemi tamamen otomatik olup, projektörlerin montaj ve bakımının zahmetsiz ve güvenli bir şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Ayrıca sistemdeki otomatik kilitleme mekanizması sayesinde platform direk tepesinde sabitlenerek çelik halatlara binen yük engellenmekte ve bu sistemin güvenli ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Asansörlü projektör direği boyutları yüksekliğe göre değişen ankrajlı temel montajına uygun dairesel taban flanşı mevcuttur. Asansörlü Projektör Direklerine, korozyona karşı uzun ömürlü sıcak daldırma galvaniz TSE EN 914, ISO 1461 standartlarına göre uygulanmaktadır. İstenildiği takdirde galvaniz üzerine boya uygulanabilmektedir.

ÜSTE ÇIK