×

blog

BİLGİLERİNİZİ GİRİN

HAKKIMIZDA

Fabrika Enerji; 2014 yılında Ankara Ostim Organize Sanayi bölgesinde metal işleme makineleri ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. Ostim Organize Sanayi Sitesi’ndeki şubelerimizde ve Kazan/Sarayköy fabrikamızda 46 kişilik teknik ve idari personeli ile yıllık 20.000 ton metal işleme kapasitesine ulaşmıştır.

          İşletmemizin sac işleme merkezinde 0.5 mm'den 25 mm'ye kadar, 0-12 metre uzunlukta levha, sac, paslanmaz çelik, özel alaşımlı çelikler ve alüminyum kesim ve büküm işlerinin yanı sıra 12 metreye kadar lazer kesim, plazma kesim, giyotin kesim, büküm ve delme işlemleri yapan firmamız kendi sektöründe Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerine hizmet vermektedir.

          Kurumumuz bünyesinde bulunan Ankara Kazan bölgesindeki imalat fabrikamızda poligonal konik aydınlatma direkleri, dairesel konik aydınlatma direkleri, asansör sistemli projektör direkleri, merdivenli projektör direkleri, stadyum aydınlatma direkleri, metro hattı kataner direkleri, kamera ve mobese direkleri, dev bayrak direkleri, totem direkleri, GSM ve anten direkleri, paratoner direkleri, başüstü direkleri, omega trafik işaret direkleri, trafik sinyalizasyon ve yön levhası direkleri, boru tipi ve poligonal olmak üzere enerji nakil hattı direkleri, çakma tip ve tablalı tip otokorkuluk, 3N ağır hizmet tipi otokorkuluk, çelik halatlı otokorkuluk sistemleri, yaya korkuluğu ve her türlü galvanizli çelik konstrüksiyon sistemleri, konusunda uzman teknik ve idari kadrosu ile bilgi ve beceriye sahip kadrosu dünya standartlarında ile imalat montaj yapmaktadır. Fabrika Enerji olarak, ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, OHSAS 18001, TSE  kalite belgeleri ile yüksek kalite anlayışı ilkesi doğrultusunda sektöründe öncü bir sanayi kuruluşu haline gelmiştir.

MİSYONUMUZ

Firmamızın misyonu; güvenilir ürün yelpazesi oluşturmaktır. Hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen firma haline gelmektir. Firmamızın en temel özelliği yenilikçi bakış açısı ile gelişime ve değişime öncülük yapmaktır

VİZYONUMUZ

Yurt içi ve yurt dışı memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak gerekli teknolojik yatırımlar ile en iyi hizmeti veren bir firma olmaktır, Metal ve değişik sektörlerden müşterilerimizin gereksinimlerine optimum çözümleri, en yüksek kalitede ve en uygun fiyata sunmaktır, Kaliteli hizmet ve dürüstlük politikasından taviz vermeden hizmetlerimizi sürdüreceğiz.

ÜSTE ÇIK