×

blog

BİLGİLERİNİZİ GİRİN

PROJEKTÖR DİREĞİ

Projektör direkleri otopark, stadyum, şehir meydanları gibi geniş alanları aydınlatmak için kullanılan aydınlatma direkleridir. Bu direklere tek yönlü ve çok yönlü projektör eklenebilmektedir. Projektör direkleri üretimi tepe yapısı asansör mekanizmalı olabileceği gibi platformlu da olabilmektedir. Platformlu projektör direkler de platforma erişim için genellikle merdiven kullanılmaktadır. Merdivenler ise direğin yüksekliğine ve bazı diğer şartlara bağlı olarak portatif ve korumalı merdiven olabilir.

Fabrika Enerji sadece birkaç metre yükseklikten ihtiyaç duyulabilecek her yüksekliğe uygun projektör direği üretme kapasitesine sahiptir. Bu direkler kalabalık meydanları ve stadyumları aydınlatmada güvenle kullanılmaktadır.

Projektör direği üretimlerimiz projelerinize uygun şekilde özel yapılabilmektedir. Projektör direkleri bakımını kolay hale getirmek için portatif merdivenli, Koruma Çemberli veya Platformlu olarak üretilmektedir. Projektör direkleri kullanım sahasına uygun şekilde tek yönlü projektör direği, iki yönlü projektör direği ve ya dairesel platformlu projektör direği olarak üretilebilmektedir.

Projektör direği üretim sürecinde istenirse galvaniz üzerine istenilen yaş boya uygulaması veya ral kodları ile elektrostatik toz boya uygulaması yapabilmekteyiz.

  • Platformlu, Koruma Merdivenli, Tek Yön Aydınlatmalı Projektör Direği
  • Platformlu, Koruma Merdivenli, Dört Yön aydınlatmalı Projektör Direği
  • Platformlu, Portatif Merdivenli, Dört Yön Aydınlatmalı Projektör Direği
ÜSTE ÇIK